Co robisz gdy niechce ci sie expic?
Ja ....
Ja kiedy nie expie gadam z przyjaciółmi na czacie kłoce sie z noobami lub patrze co nowego na aukcjach
A wy co robicie gdy nie expicie?
PRZEJD NA FORUM