Co robisz gdy niechce ci sie expic?
Ja ....
Ja kiedy nie expie gadam z przyjaciółmi na czacie kłoce sie z noobami lub patrze co nowego na aukcjach zakręcony
A wy co robicie gdy nie expicie?oczko


  PRZEJD NA FORUM